Laster inn
Better Bodies

Kensington Top, pale pink

Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
Kensington Top fra Better Bodies er laget i det funksjonelle materialet Tencel, et kult stoff som har blitt kjent for sin høye fuktighetstransport evne og komfort.

Et mykt singlet som er høyere foran enn bak.


100% tencel - mykt, kjølig og behagelig!
God fukttransportevne
Løs og luftig passform

Tidligere laveste pris

MERK. Prisen er den laveste prisen som er brukt for produktet 1-30 dager før gjeldende prisavslag ble utført. Unntaket er dersom det er foretatt gradvise reduksjoner, så vis laveste pris 1-30 dager før første prisreduksjon.

Kampanje

Kampanje:
Antall:
0
Kampanjestart:
Kampanjestopp:
Produktet er utløpt
 
Antall: 
Leveringstid: 
Artikkelnr: BB-110897-420r
  • Produktbeskrivelse
  • Storleksguide Visa/dölj

    Better Bodies - Dame

     

    XS

    S

    M

    L

    Bust

    86-90

    90-94

    94-98

    98-102

    Midje

    59-66

    66-73

    73-80

    80-87

    Stusse

    86-93

    93-100

    100-107

    107-115

    Mål i cm.

    Storleksguide Better Bodies - DAM


    Better Bodies - SPORTBH

     

    XS

    S

    M

    L

    Under bysten

    68-75

    75-82

    82-89

    89-97

    Mål i cm.

    Storleksguide Better Bodies - DAM


    SMLXL
    Lengden på hansken17181920
    Bredden på handsken1010.51111.5
    Bredden på handsken nederst89.51010.5
    Lengden på hansken - dam12.513.514.2
    Bredden på handsken - dam8.599.5

    Mål i cm.

  • Egenskaper
  • Farge: pale pink
    Modell: dame
    Materialer: 100 % tencel
  • Mer informasjon
  • Anmeldelser
    Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
  • For å legge igjen en vurdering, bør du tidligere ha kjøpt dette produktet og logg inn på din kundeprofil.

Tilbehør

Sjekke AKTIV Vaskemiddel 750 ml, Galltvål hos SportGymButikken.no
Galltvål

AKTIV Vaskemiddel 750 ml, Galltvål

129,-
2-5 virkedager

Se flere produkter

Sjekke Tredemølle T20 Compentence, Tunturi hos SportGymButikken.no
Tunturi
H

Tredemølle T20 Compentence, Tunturi

13649,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Half Rack Core 4.0, Hammer hos SportGymButikken.no
Hammer
H

Half Rack Core 4.0, Hammer

10199,-
Dette produktet er utgått!
-100 kr
Sjekke Liberate Vest, black, Daily Sports hos SportGymButikken.no
Daily Sports

Liberate Vest, black, Daily Sports

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Badedrakt Assam,navy/fluo green, Aqua Rapid hos SportGymButikken.no
Aqua Rapid

Badedrakt Assam,navy/fluo green, Aqua Rapid

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Athlete T-back, Better, black/lime, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Athlete T-back, Better, black/lime, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Boksesekk Premium, 120 cm, Master Fitness hos SportGymButikken.no
Master Fitness
L

Boksesekk Premium, 120 cm, Master Fitness

2999,-
Dette produktet er utgått!
Kampanje
-1000 kr
Sjekke Trimsykkel Comfort Ergo, BH Fitness hos SportGymButikken.no
BH Fitness
H

Trimsykkel Comfort Ergo, BH Fitness

9990,- Vanlig pris: 10990,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Graphic Logo S/L, grey melange, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Graphic Logo S/L, grey melange, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!

Andre kjøpte også:

Kampanje
-17%
Sjekke Gåstav BungyPump, Number One hos SportGymButikken.no
BungyPump of Sweden

Gåstav Number One, BungyPump of Sweden

829,- Vanlig pris: 999,-
2-5 virkedager
Kampanje
-26%
Sjekke Hexmanual, gummi, JTC Power hos SportGymButikken.no
JTC POWER

Hexmanual, gummi, JTC POWER

fra 99,- Vanlig pris: fra 169,-
2-5 virkedager
Sjekke Training Towel, Abilica hos SportGymButikken.no
Abilica

Training Towel, Abilica

99,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Power Bands, JTC Power hos SportGymButikken.no
JTC POWER

Power Bands, JTC POWER

0,-
Udgående...
Kampanje
Halv pris
Sjekke Varmetrekk, Intex hos SportGymButikken.no
Intex

Varmetrekk, Intex

fra 399,- Vanlig pris: fra 899,-
Midlertidig tomt
Sjekke Trimsykkel Exum *Best i test 2017*, Finnlo by Hammer hos SportGymButikken
Finnlo by Hammer
H

Trimsykkel Exum *Best i test*, Finnlo by Hammer

8399,-
Oppgradert
Sjekke Rubber Dumbbell, Abilica hos SportGymButikken.no
Abilica

Rubber Dumbbell, Abilica

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke AB Straps, JTC Fitness hos SportGymButikken.no
JTC FITNESS

AB Straps, JTC FITNESS

299,-
Dette produktet er utgått!