Laster inn
-37%
Better Bodies

Leisure Raw T-back, off white

Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
En herlig hvit, stilren topp for damer fra Better Bodies med en mer avslappet og hverdagslig passform. Har som en klassisk topp med T-back blitt designet med råe snitt ved ermehullet og halsutringingen, samt ekstra kort snitt nederst på framsiden.

Tidligere laveste pris

MERK. Prisen er den laveste prisen som er brukt for produktet 1-30 dager før gjeldende prisavslag ble utført. Unntaket er dersom det er foretatt gradvise reduksjoner, så vis laveste pris 1-30 dager før første prisreduksjon.

Kampanje

Kampanje:
Antall:
0
Kampanjestart:
Kampanjestopp:
Produktet er utløpt
 
Antall: 
Leveringstid: 
Artikkelnr: BB-110786-001r
  • Produktbeskrivelse
  • Storleksguide Visa/dölj

    Better Bodies - Dame

     

    XS

    S

    M

    L

    Bust

    86-90

    90-94

    94-98

    98-102

    Midje

    59-66

    66-73

    73-80

    80-87

    Stusse

    86-93

    93-100

    100-107

    107-115

    Mål i cm.

    Storleksguide Better Bodies - DAM


    Better Bodies - SPORTBH

     

    XS

    S

    M

    L

    Under bysten

    68-75

    75-82

    82-89

    89-97

    Mål i cm.

    Storleksguide Better Bodies - DAM


    SMLXL
    Lengden på hansken17181920
    Bredden på handsken1010.51111.5
    Bredden på handsken nederst89.51010.5
    Lengden på hansken - dam12.513.514.2
    Bredden på handsken - dam8.599.5

    Mål i cm.

  • Egenskaper
  • Farge: off white
    Modell: dame
    Materialer: 100 % bomull
  • Mer informasjon
  • Anmeldelser
    Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
  • For å legge igjen en vurdering, bør du tidligere ha kjøpt dette produktet og logg inn på din kundeprofil.

Tilbehør

Sjekke AKTIV Vaskemiddel 750 ml, Galltvål hos SportGymButikken.no
Galltvål

AKTIV Vaskemiddel 750 ml, Galltvål

129,-
2-5 virkedager

Se flere produkter

Sjekke GASP Power Belt, black/flame, GASP hos SportGymButikken.no
GASP

GASP Power Belt, black/flame, GASP

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Ankle/Foot Support Basic, C.P Sports hos SportGymButikken.no
C.P. Sports

Ankle/Foot Support Basic, C.P. Sports

139,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Marianna Tank Top, black/pink, Gorilla Wear hos SportGymButikken.no
Gorilla Wear Women

Marianna Tank Top, black/pink, Gorilla Wear Women

0,-
Dette produktet er utgått!
-41%
Sjekke AW Hooded Tank Top, white, Nebbia hos SportGymButikken.no
Nebbia

AW Hooded Tank Top, white, Nebbia

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Florida Stringer Tank Top, black/white, Gorilla Wear hos SportGymButikken
Gorilla Wear Women

Florida Stringer Tank Top, black/white, Gorilla Wear Women

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Gracie Curve Tights, light pink print, Better Bodies hos SportGymButikken
Better Bodies

Gracie Curve Tights, light pink print, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Multisport Compression Top, black/yellow, OMPU hos SportGymButikken.no
OMPU

Multisport Compression Top, black/yellow, OMPU

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Raw S/L Hood, grey melange, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Raw S/L Hood, grey melange, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Legacy High Tights, charcoal, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Legacy High Tights, charcoal, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!

Andre kjøpte også:

Kampanje
-17%
Sjekke Gåstav BungyPump, Number One hos SportGymButikken.no
BungyPump of Sweden

Gåstav Number One, BungyPump of Sweden

829,- Vanlig pris: 999,-
2-5 virkedager
Sjekke Brekkeplater, Budo-Nord hos SportGymButikken.no
Budo-Nord

Brekkeplater, Budo-Nord

fra 469,-
2-5 virkedager
Kampanje
Sjekke Gåstav BungyPump, Power hos SportGymButikken.no
BungyPump of Sweden

Gåstav Power, BungyPump of Sweden

1419,- Vanlig pris: 1449,-
2-5 virkedager
Kampanje
-24%
Sjekke Bulgarian Bag, Tunturi hos SportGymButikken.no
Tunturi

Bulgarian Bag, Tunturi

fra 761,- Vanlig pris: fra 1499,-
Midlertidig tomt
Sjekke Training Towel, Abilica hos SportGymButikken.no
Abilica

Training Towel, Abilica

99,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Power Bands, JTC Power hos SportGymButikken.no
JTC POWER

Power Bands, JTC POWER

0,-
Udgående...
Sjekke Trimsykkel Exum *Best i test 2017*, Finnlo by Hammer hos SportGymButikken
Finnlo by Hammer
H

Trimsykkel Exum *Best i test*, Finnlo by Hammer

8399,-
Oppgradert
Sjekke Exertube, 140 cm, Abilica hos SportGymButikken.no
Abilica

Exertube, 140 cm, Abilica

0,-
Dette produktet er utgått!