Laster inn
Better Bodies

Knee Socks, peach

Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
Kne høye ferksenfargede sokker perfekt for treningsstudioet eller hverdags.
Vi tror du vil elske dem

Sokken er stramt, stretchy stoff som er designet for å bli opprettholdt . Det er lett å oppstrammende å gi den ekstra støtte. Det er lett og pustende for å holde deg tørr og komfortabel.

jacquard strikket striper og Better Bodies logo.

Tidligere laveste pris

MERK. Prisen er den laveste prisen som er brukt for produktet 1-30 dager før gjeldende prisavslag ble utført. Unntaket er dersom det er foretatt gradvise reduksjoner, så vis laveste pris 1-30 dager før første prisreduksjon.

Kampanje

Kampanje:
Antall:
0
Kampanjestart:
Kampanjestopp:
Produktet er utløpt
 
Antall: 
Leveringstid: 
Artikkelnr: BB-130359-417r
  • Produktbeskrivelse
  • Storleksguide Visa/dölj

    Better Bodies - Dame

     

    XS

    S

    M

    L

    Bust

    86-90

    90-94

    94-98

    98-102

    Midje

    59-66

    66-73

    73-80

    80-87

    Stusse

    86-93

    93-100

    100-107

    107-115

    Mål i cm.

    Storleksguide Better Bodies - DAM


    Better Bodies - SPORTBH

     

    XS

    S

    M

    L

    Under bysten

    68-75

    75-82

    82-89

    89-97

    Mål i cm.

    Storleksguide Better Bodies - DAM


    SMLXL
    Lengden på hansken17181920
    Bredden på handsken1010.51111.5
    Bredden på handsken nederst89.51010.5
    Lengden på hansken - dam12.513.514.2
    Bredden på handsken - dam8.599.5

    Mål i cm.

  • Egenskaper
  • Farge: peach
    Modell: dame
    Materialer: 92 % polyamid, 8 % elastan
  • Mer informasjon
  • Anmeldelser
    Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
  • For å legge igjen en vurdering, bør du tidligere ha kjøpt dette produktet og logg inn på din kundeprofil.

Tilbehør

Sjekke AKTIV Vaskemiddel 750 ml, Galltvål hos SportGymButikken.no
Galltvål

AKTIV Vaskemiddel 750 ml, Galltvål

129,-
2-5 virkedager

Se flere produkter

Sjekke WBC Heritage Hoodie, grey, Adidas hos SportGymButikken.no
Adidas

WBC Heritage Hoodie, grey, Adidas

0,-
Dette produktet er utgått!
Halv pris
Sjekke Performance Mid L/S, hot pink, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Performance Mid L/S, hot pink, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Harrison Cap, navy blue/red, Gorilla Wear hos SportGymButikken.no
Gorilla Wear

Harrison Cap, navy blue/red, Gorilla Wear

249,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Varick Shorts, frost grey, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Varick Shorts, frost grey, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Jersey Tank, white, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Jersey Tank, white, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Focus Mitt Godhand, Fighter hos SportGymButikken.no
Fighter

Focus Mitt Godhand, Fighter

889,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Trimsykkel Cardio Fit B40, Tunturi hos SportGymButikken.no
Tunturi
H

Trimsykkel Cardio Fit B40, Tunturi

4239,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Competition Kettlebell Black, 12 kg, Thor Fitness hos SportGymButikken.no
Thor Fitness

Competition Kettlebell Black, 12 kg, Thor Fitness

1499,-
Dette produktet er utgått!

Andre kjøpte også:

Kampanje
-17%
Sjekke Gåstav BungyPump, Number One hos SportGymButikken.no
BungyPump of Sweden

Gåstav Number One, BungyPump of Sweden

829,- Vanlig pris: 999,-
2-5 virkedager
Kampanje
-17%
Sjekke Treningsbelte Styrkeløft, black, Strength hos SportGymButikken.no
Strength Sport Nutrition

Treningsbelte Styrkeløft, black, Strength Sport Nutrition

fra 782,- Vanlig pris: fra 949,-
2-5 virkedager
Kampanje
-36%
Sjekke Gåstav BungyPump, Energy hos SportGymButikken.no
BungyPump of Sweden

Gåstav Energy, BungyPump of Sweden

639,- Vanlig pris: 999,-
2-5 virkedager
Sjekke Trimsykkel Exum *Best i test 2017*, Finnlo by Hammer hos SportGymButikken
Finnlo by Hammer
H

Trimsykkel Exum *Best i test*, Finnlo by Hammer

8399,-
Oppgradert
Sjekke Massasje pute MC G5 Flex, Sableline hos SportGymButikken.no
Sableline

Massasje pute MC G5 Flex, Sableline

1695,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Wall Balls, Tunturi hos SportGymButikken.no
Tunturi

Wall Balls, Tunturi

fra 595,-
Midlertidig tomt
Kampanje
-1000 kr
Sjekke Romaskin Turbine Rower, Abilica hos SportGymButikken.no
Abilica
H

Romaskin Turbine Rower, Abilica

8999,- Vanlig pris: 9999,-
Dette produktet er utgått!