Laster inn
Better Bodies

Core Biker Shorts, rouge pink

Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
Core Biker Shorts fra Better Bodies er laget for å føles som en andre hud!

Shortsene er laget av mykt børstet materiale som føles behagelig mot huden og er designet for å tåle både svette og bevegelse. Den har en høy midje som slutter ved knærne, minimalt trykk og ingen søm på utsiden av benet.

Tidligere laveste pris

MERK. Prisen er den laveste prisen som er brukt for produktet 1-30 dager før gjeldende prisavslag ble utført. Unntaket er dersom det er foretatt gradvise reduksjoner, så vis laveste pris 1-30 dager før første prisreduksjon.

Kampanje

Kampanje:
Antall:
0
Kampanjestart:
Kampanjestopp:
Produktet er utløpt
 
Antall: 
Leveringstid: 
Artikkelnr: BB-111110-433r
  • Produktbeskrivelse
  • Egenskaper
  • Farge: rosa
    Modell: dame
    Materialer: 82 % polyester, 18 % elastan
    Øvrig info: Modellen på bildet er 159 cm høy og veier 54 kg og har på seg størrelse S.
  • Mer informasjon
  • Anmeldelser
    Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
  • For å legge igjen en vurdering, bør du tidligere ha kjøpt dette produktet og logg inn på din kundeprofil.

Tilbehør

Sjekke AKTIV Vaskemiddel 750 ml, Galltvål hos SportGymButikken.no
Galltvål

AKTIV Vaskemiddel 750 ml, Galltvål

129,-
2-5 virkedager

Se flere produkter

Kampanje
-33%
Sjekke Headband, 6-pack, aqua/dark grey, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Headband, 6-pack, aqua/dark grey, Better Bodies

99,- Vanlig pris: 149,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke War Games Raglan, camo, Iron Rebel hos SportGymButikken.no
Iron Rebel

War Games Raglan, camo, Iron Rebel

0,-
Dette produktet er utgått!
-30%
Sjekke Impact Tank, lettuce, Daily Sports hos SportGymButikken.no
Daily Sports

Impact Tank, lettuce, Daily Sports

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke REVIVE Rock Collection, 750 ml, Metallica hos SportGymButikken.no
SmartShake

REVIVE Rock Collection, 750 ml, Metallica, SmartShake

199,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Lidköping Hybrid Outdoor Jacket, dark lavender, 2117 hos SportGymButikken
2117 of Sweden

Lidköping Hybrid Outdoor Jacket, dark lavender, 2117 of Sweden

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Drahåndtak Multi-P, JTC Power hos SportGymButikken.no
JTC POWER

Drahåndtak Multi-P, JTC POWER

529,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Tribeca Track Pants, black, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Tribeca Track Pants, black, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Gymball 65 cm, blå, JTC Fitness hos SportGymButikken.no
JTC FITNESS

Gymball 65 cm, blå, JTC FITNESS

299,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Seamless Tights, antracite grey camo, Gavelo hos SportGymButikken.no
Gavelo

Seamless Tights, antracite grey camo, Gavelo

0,-
Dette produktet er utgått!

Andre kjøpte også: