Laster inn
Better Bodies

Astoria Seamless Bra, black

Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
Better Bodies Astoria Seamless er en sømløs topp laget av føyeligt materiale, dobbeltsømd og riflet i bunnen for beste mulige komfort.

Toppen har avtagbare koppeinnlegg og skulderstroppene er elastiske och justerbare. Materialet består av en blanding av polyamid og elastan som gir god etterlevelse og effektiv fukttransport.

- Sømløs strikking
- Avtagbare kopper
- Elastiske og justerbare skulderstropper

Tidligere laveste pris

MERK. Prisen er den laveste prisen som er brukt for produktet 1-30 dager før gjeldende prisavslag ble utført. Unntaket er dersom det er foretatt gradvise reduksjoner, så vis laveste pris 1-30 dager før første prisreduksjon.

Kampanje

Kampanje:
Antall:
0
Kampanjestart:
Kampanjestopp:
Produktet er utløpt
 
Antall: 
Leveringstid: 
Artikkelnr: BB-110886-999r
  • Produktbeskrivelse
  • Storleksguide Visa/dölj

    Better Bodies - Dame

     

    XS

    S

    M

    L

    Bust

    86-90

    90-94

    94-98

    98-102

    Midje

    59-66

    66-73

    73-80

    80-87

    Stusse

    86-93

    93-100

    100-107

    107-115

    Mål i cm.

    Storleksguide Better Bodies - DAM


    Better Bodies - SPORTBH

     

    XS

    S

    M

    L

    Under bysten

    68-75

    75-82

    82-89

    89-97

    Mål i cm.

    Storleksguide Better Bodies - DAM


    SMLXL
    Lengden på hansken17181920
    Bredden på handsken1010.51111.5
    Bredden på handsken nederst89.51010.5
    Lengden på hansken - dam12.513.514.2
    Bredden på handsken - dam8.599.5

    Mål i cm.

  • Egenskaper
  • Farge: black
    Modell: dame
    Materialer: 92 % polyamid, 8 % elastan
    Support: medium
  • Mer informasjon
  • Anmeldelser
    Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
  • For å legge igjen en vurdering, bør du tidligere ha kjøpt dette produktet og logg inn på din kundeprofil.

Tilbehør

Sjekke AKTIV Vaskemiddel 750 ml, Galltvål hos SportGymButikken.no
Galltvål

AKTIV Vaskemiddel 750 ml, Galltvål

129,-
2-5 virkedager

Se flere produkter

Sjekke Boksepakke Reflex Junior, Avento hos SportGymButikken.no
Avento

Boksepakke Reflex Junior, Avento

999,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Stockholm Beanie, off white, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Stockholm Beanie, off white, Better Bodies

399,-
Dette produktet er utgått!
-10%
Sjekke Chelsea Sweater, black, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Chelsea Sweater, black, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!
Halv pris
Sjekke N.Y Raw Tank, antracite melange, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

N.Y Raw Tank, antracite melange, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!
-300 kr
Sjekke Skratten Softshell Vest, black, 2117 hos SportGymButikken.no
2117 of Sweden

Skratten Softshell Vest, black, 2117 of Sweden

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Bowery High Tights, dark navy, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Bowery High Tights, dark navy, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Varsity Hoodie, graphite melange, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Varsity Hoodie, graphite melange, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!

Andre kjøpte også:

Sjekke Core Biker Shorts, black, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Core Biker Shorts, black, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!
-23%
Sjekke Base Bra, alaska blue, Daily Sports hos SportGymButikken.no
Daily Sports

Base Bra, alaska blue, Daily Sports

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Sports Bra, black, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Sports Bra, black, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!