Laster inn
Better Bodies

Performance Long Sleeve, grey melange

Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
En funksjonell grå genser for menn fra Better Bodies som gir høy komfort under intensive treningsøkter.

Tidligere laveste pris

MERK. Prisen er den laveste prisen som er brukt for produktet 1-30 dager før gjeldende prisavslag ble utført. Unntaket er dersom det er foretatt gradvise reduksjoner, så vis laveste pris 1-30 dager før første prisreduksjon.

Kampanje

Kampanje:
Antall:
0
Kampanjestart:
Kampanjestopp:
Produktet er utløpt
 
Antall: 
Leveringstid: 
Artikkelnr: BB-120822-940r
  • Produktbeskrivelse
  • Storleksguide Visa/dölj

    Better Bodies - Herre

     

    S

    M

    L

    XL

    XXL

    Bryst

    98-103

    103-108

    108-113

    113-118

    118-123

    Midje

    78-83

    83-88 

    88-93

    93-98

    98-103

    Stusse

    95-100

    100-105

    105-110

    110-115

    115-120

    Mål i cm.


    Storleksguide Better Bodies - HERR

    Storleksguide Better Bodies - HERR

    SMLXL
    Lengden på hansken17181920
    Bredden på handsken1010.51111.5
    Bredden på handsken nederst89.51010.5
    Lengden på hansken - dam12.513.514.2
    Bredden på handsken - dam8.599.5

    Mål i cm.

  • Egenskaper
  • Farge: grey melange
    Modell: herre
    Materialer: 93 % polyester, 7 % lycra
  • Mer informasjon
  • Anmeldelser
    Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
  • For å legge igjen en vurdering, bør du tidligere ha kjøpt dette produktet og logg inn på din kundeprofil.

Tilbehør

Sjekke AKTIV Vaskemiddel 750 ml, Galltvål hos SportGymButikken.no
Galltvål

AKTIV Vaskemiddel 750 ml, Galltvål

129,-
2-5 virkedager

Se flere produkter

-100 kr
Sjekke Detroit T-Shirt, navy, Gorilla Wear hos SportGymButikken.no
Gorilla Wear

Detroit T-Shirt, navy, Gorilla Wear

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke GASP Duffel Bag XL, yellow, GASP hos SportGymButikken.no
GASP

GASP Duffel Bag XL, yellow, GASP

1199,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Paddleboard, Aztron Urono 11'6'', oppblåsbar SUP inkl. tilbehørspakker ho
Aztron

Paddleboard Urono 11'6'', oppblåsbar SUP inkl. tilbehørspakker, Aztron

6999,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Telt Dome 2, Oregon Trail hos SportGymButikken.no
Oregon Trail

Telt Dome 2, Oregon Trail

749,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke GW Pill Box Keychain, black, Gorilla Wear hos SportGymButikken.no
Gorilla Wear

GW Pill Box Keychain, black, Gorilla Wear

35,-
Dette produktet er utgått!
-12%
Sjekke Bronx Tank, white, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Bronx Tank, white, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Vesey Cropped Hood, grey melange, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Vesey Cropped Hood, grey melange, Better Bodies

0,-
Dette produktet er utgått!

Andre kjøpte også:

Kampanje
-17%
Sjekke Gåstav BungyPump, Number One hos SportGymButikken.no
BungyPump of Sweden

Gåstav Number One, BungyPump of Sweden

829,- Vanlig pris: 999,-
2-5 virkedager
Kampanje
-26%
Sjekke Hexmanual, gummi, JTC Power hos SportGymButikken.no
JTC POWER

Hexmanual, gummi, JTC POWER

fra 99,- Vanlig pris: fra 169,-
2-5 virkedager
Sjekke Training Towel, Abilica hos SportGymButikken.no
Abilica

Training Towel, Abilica

99,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke Power Bands, JTC Power hos SportGymButikken.no
JTC POWER

Power Bands, JTC POWER

0,-
Udgående...
Kampanje
Halv pris
Sjekke Varmetrekk, Intex hos SportGymButikken.no
Intex

Varmetrekk, Intex

fra 399,- Vanlig pris: fra 899,-
Midlertidig tomt
Sjekke Trimsykkel Exum *Best i test 2017*, Finnlo by Hammer hos SportGymButikken
Finnlo by Hammer
H

Trimsykkel Exum *Best i test*, Finnlo by Hammer

8399,-
Oppgradert
Sjekke Rubber Dumbbell, Abilica hos SportGymButikken.no
Abilica

Rubber Dumbbell, Abilica

0,-
Dette produktet er utgått!
Sjekke AB Straps, JTC Fitness hos SportGymButikken.no
JTC FITNESS

AB Straps, JTC FITNESS

299,-
Dette produktet er utgått!