Laster inn
Gorilla Wear

Performance Tee, grey, Gorilla Wear

Performance Tee från Gorilla Wear är en stilren t-shirt, tillverkat i ventilerade och fukttransporterande polyester och med luftig mesh på ryggen.

Passar utmärkt till högintensiva gympass men även lugna stunder i vardagen.

- Regular fit
- Ventilerade mesh på ryggen
- Raglan ärmar

Tidligere laveste pris

MERK. Prisen er den laveste prisen som er brukt for produktet 1-30 dager før gjeldende prisavslag ble utført. Unntaket er dersom det er foretatt gradvise reduksjoner, så vis laveste pris 1-30 dager før første prisreduksjon.

Kampanje

Kampanje:
Antall:
0
Kampanjestart:
Kampanjestopp:
 
Antall: 
Leveringstid: 
Artikkelnr: GW-90515-800r
  • Produktbeskrivelse
  • Storleksguide Visa/dölj

  • Egenskaper
  • Farge: grå
    Modell: Gorilla Wear Men , herre
    Materialer: 100 % polyester
  • Specifikation
  • Mer informasjon
  • Anmeldelser
    Gjennomsnittlig rangering 0 av 5 Antall vurderinger 0
  • For å legge igjen en vurdering, bør du tidligere ha kjøpt dette produktet og logg inn på din kundeprofil.
  • Spør oss noe om produktet

Tilbehør

Sjekke AKTIV Vaskemiddel 750 ml, Galltvål hos SportGymButikken.no
Galltvål

AKTIV Vaskemiddel 750 ml, Galltvål

129,-
2-5 virkedager

Se flere produkter

Kampanje
Sjekke Performance Tee, grey, Gorilla Wear hos SportGymButikken.no
Gorilla Wear

Performance Tee, grey, Gorilla Wear

fra 152,- Vanlig pris: fra 279,-
2-5 virkedager
Kampanje
Sjekke Classic T-Shirt, black/gold, Gorilla Wear hos SportGymButikken.no
Gorilla Wear

Classic T-Shirt, black/gold, Gorilla Wear

fra 369,- Vanlig pris: fra 409,-
3-6 virkedager

Andre kjøpte også:

Kampanje
-200 kr
Sjekke Manualsett 9 kg, JTC Power hos SportGymButikken.no
JTC POWER

Manualsett 9 kg, JTC POWER

599,- Vanlig pris: 799,-
2-5 virkedager
Kampanje
Halv pris
Sjekke Performance Tee, army green, Gorilla Wear hos SportGymButikken.no
Gorilla Wear

Performance Tee, army green, Gorilla Wear

fra 136,- Vanlig pris: fra 279,-
2-5 virkedager
Kampanje
Sjekke Performance Tee, black, Gorilla Wear hos SportGymButikken.no
Gorilla Wear

Performance Tee, black/red, Gorilla Wear

fra 229,- Vanlig pris: fra 279,-
3-6 virkedager
Kampanje
-17%
Sjekke Gåstav BungyPump, Number One hos SportGymButikken.no
BungyPump of Sweden

Gåstav Number One, BungyPump of Sweden

829,- Vanlig pris: 999,-
2-5 virkedager
Sjekke Gummiføtter, BungyPump hos SportGymButikken.no
BungyPump of Sweden

Gummiføtter, BungyPump of Sweden

99,-
2-5 virkedager
Sjekke Gummiføtter avrundet, Bungy Pump hos SportGymButikken.no
BungyPump of Sweden

Gummiføtter avrundet, BungyPump of Sweden

99,-
2-5 virkedager
Sjekke Gummiføtter med ispigger, BungyPump hos SportGymButikken.no
BungyPump of Sweden

Gummiføtter med ispigger, BungyPump of Sweden

119,-
2-5 virkedager
Sjekke Quarter Socks 2-Pack, black, Gorilla Wear hos SportGymButikken.no
Gorilla Wear

Quarter Socks 2-Pack, black, Gorilla Wear

149,-
3-6 virkedager
Sjekke Vektmansjetter, VirtuFit, 2 x 1 kg hos SportGymButikken.no
VirtuFit

Vektmansjetter, 2 x 1 kg, VirtuFit

169,-
2-5 virkedager
Sjekke Womens Training Glove, black/pink, Better Bodies hos SportGymButikken.no
Better Bodies

Womens Training Glove, black/pink, Better Bodies

269,-
Midlertidig tomt